PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ W JĘZYKU ANGIELSKIM

Przegląd Twórczości Artystycznej w Języku Angielskim odbył się w naszej szkole już po raz jedenasty.
Celem corocznie organizowanego konkursu jest doskonalenie swobodnego posługiwania się językiem angielskim.
9 sześcioosobowych zespołów rywalizowało ze sobą pod okiem jury w międzynarodowym składzie : Małgorzata Kunstman, Natalia Niemiec, Mikołaj Urbaniak i Mathew Dundon.
Oprócz nagród zespołowych każdy z jurorów wręczył również nagrodę indywidualną w swej dziedzinie. I tak, za umiejętności aktorskie oceniane przez pana dyrektora Mikołaja Urbaniaka nagrodzona została Basia Marek z klasy 1a, nagroda językowa wręczona przez pana Mathew Dundona powędrowała do Kamila Lisiury z 2c, za wrażenia artystyczne nagrodzony został Kacper Dębski z 2a i ostatnia z nagród indywidualnych - za wrażenia ogólne przyznana została Natalii Potaśnik z 3a za odegraną brawurowo rolę Dina w skeczu o Flintstonach.
Wspomiany skecz o sympatycznych Flintstonach przyniósł zwycięstwo klasie 3a. Miejsce drugie zajęła klasa 2a z występem o dziejach Romea i Julii, a zdobywcami trzeciego miejsca są uczniowie klasy 3b z przedstawieniem" Królewskie polowanie".
Przegląd cieszy się dużym zainteresowaniem młodzieży a uczniowie którzy wchodzą w sklad 3 najlepszych grup oprócz nagród rzeczowych, dyplomów i wyrazów uznania wywalczyli sobie jeszcze prawo do uczestnictwa w Wojewódzkim Konkursie Językowym Bliżej Świata w Krakowie na wiosnę 2012.
Trzymamy za nich kciuki!

Ewa Wetula

Więcej zdjęć w galerii